WATTSTUNDE® WS125SPS-HV DAYLIGHT Sunpower 125W Solar Panel
Niet meer beschikbaar Niet meer beschikbaar
Gratis verzending
Incl. 21% BTW
Wattstunde Vermogen: 125 W
Output: MC4
Product omschrijving
Het WATTSTUNDE® WS125SPS-HV DAYLIGHT Sunpower Solar Panel is een lichtgewicht aluminium framed zonnepaneel, die je eenvoudig op je tuinhuis, camper, zeilboot en andere voertuigen kan plaatsen. Het 125W zonnepaneel is een "high voltage" paneel met een Vmp van 39,7 V. Het 125W zonnepaneel is voorzien van Back-Contact Sunpower-cellen met een efficiëntie van 24%, die een aanzienlijk hoger rendement bieden dan standaard monokristallijne zonnepanelen. Bij goede weersomstandigheden kan het DAYLIGHT Sunpower Solar paneel gemiddeld 600 Wh aan energie genereren.
In de doos
  • WATTSTUNDE® WS125SPS-HV DAYLIGHT Sunpower Solar Panel
Beknopte specificaties
Merk Wattstunde
Artikelnummer 101-18127
Garantie 2 jaar
Type Zonnecellen Back-Contact Sunpower cellen (efficiëntie 24%)
Vermogen 125 W
Voc - Voltage open circuit 46,5 V