Voor dit product maken we gebruik van een gespecialiseerd transportbedrijf. Binnen 1 tot 2 werkdagen na het plaatsen van je bestelling ontvang je een e-mail vanuit onze transporteur.
De levering wordt uitgevoerd door onze partner Transmission (Bode-Scholten):
We zorgen ervoor dat het leveringstraject zo soepel mogelijk verloopt. Heb je vragen? Neem dan gerust contact met ons op.
Met de Anker SOLIX BP7000 Expansion Battery voeg je 7 kWh extra opslagcapaciteit toe aan een compatibele Anker SOLIX thuisbatterij. Hierdoor kun je meer energie opslaan en op een later moment gebruiken, bijvoorbeeld in de avond wanneer je zonnepanelen weinig of geen stroom meer opwekken.
Hoeveel opslag je nodig hebt, hangt sterk samen met je energieverbruik. Misschien is je huidige capaciteit voldoende, maar dat kan veranderen wanneer je meer zonnepanelen plaatst, elektrisch gaat rijden of overstapt op een warmtepomp. Met de BP7000 kun je de opslagcapaciteit hierop aanpassen en je thuisbatterij verder uitbreiden wanneer daar behoefte aan ontstaat.
Ook fysiek is de BP7000 op uitbreiding ingericht. De batterij wordt rechtstreeks gecombineerd met een compatibele Anker SOLIX thuisbatterij en dankzij het stapelbare ontwerp worden de modules compact op elkaar geplaatst. Uitgebreide bekabeling tussen de gestapelde batterijmodules is niet nodig, waardoor het systeem ook bij meerdere modules overzichtelijk blijft.
Een thuisbatterij wordt vrijwel dagelijks geladen en ontladen. Daarom maakt de BP7000 gebruik van LFP-batterijcellen, een batterijtechnologie die bekendstaat om zijn lange levensduur en geschikt is voor intensief gebruik. Anker geeft voor de BP7000 een levensduur op tot 10.000 laadcycli.
Daarbij kan de beschikbare opslagcapaciteit volledig worden benut. De batterij ondersteunt een ontladingsdiepte van 100% en een laad- en ontlaadvermogen tot 3,5 kW, zodat energie niet alleen kan worden opgeslagen, maar ook met voldoende vermogen weer beschikbaar komt wanneer je woning deze nodig heeft.
Ook bij de plaatsing biedt de BP7000 flexibiliteit. De behuizing heeft een IP66-classificatie en is daarmee beschermd tegen stof en krachtige waterstralen. Hierdoor is de uitbreidingsbatterij geschikt voor installatie binnen en op een daarvoor geschikte locatie buiten.
| Merk | Anker |
| Artikelnummer | A17E23Z1-80 |
| Garantie | 10 jaar |
| Batterijtype | LiFePO4 |
| Batterijcapaciteit in Wh | 7000 Wh (7 kWh) Uitbreidbaar tot 42 kWh |
| Temperatuur bestendig | -20° | 55° |
| Weerbestendig | IP66 | C5-M Marine-Grade |